Mesaj gönder
Shandong Hightop Group
E-posta info@hightoptools.com Tel: 86-181-6205-2962
Home >
Shandong Hightop Group Company Profile

Shandong Hightop Group

Shandong Hightop Group, topluma katkı yaratmak, müşterilere değer yaratmak ve çalışanlara mutluluk vermek için uluslararası birinci sınıf bir ekskavatör markası ve birinci sınıf bir işletme oluşturmak için çaba gösterecektir.

Shandong Haituo Machinery Group, üretim ve hizmeti entegre eden büyük bir inşaat makineleri imalat grubudur.
  • Çin Shandong Hightop Group Company Profile
  • Çin Shandong Hightop Group Company Profile
  • Çin Shandong Hightop Group Company Profile
  • Çin Shandong Hightop Group Company Profile
  • Çin Shandong Hightop Group Company Profile
  • Çin Shandong Hightop Group Company Profile
  • Çin Shandong Hightop Group Company Profile
Ana pazar: Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Okyanusya , Dünya çapında
İş Tipi: Üretici
Markalar: HIGHTOP
çalışan sayısı: 100~500
Yıllık satış: 5000000-10000000
P.c.'yi dışa aktar: 50% - 60%
giriiş

Shandong Hightop Machinery Group Co., Ltd., bilimsel araştırma, üretim ve hizmeti entegre eden büyük ölçekli bir mühendislik inşaat makine ve ekipmanı üretim grubudur.Merkezi, Shandong Eyaleti, Jining Şehrinde yer almakta olup, yaklaşık 133.000 metrekarelik bir alanı ve toplam 300'den fazla çalışanı kapsamaktadır. Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma idari bölgesi hükümeti tarafından önemli bir proje kuruluşudur. Başlıca ürünleri, 1 tondan 3,5 tona kadar mini ekskavatör gibi mühendislik makine serilerini içerir.iki bileşenli yüksek basınçlı pu püskürtme makinesi gibi püskürtme ekipmanı serisi.tarım makineleri serisi, yükleyici serisi vb., Şu anda yıllık üretim kapasitesi 8000 adet mini ekskavatör, 500 adet püskürtme makinesi ve 500 adet akıllı biçme makinesini aşıyor.

 

Çin Shandong Hightop Group şirket Profili 0

 

Hightop Marka ekskavatör, mini ekskavatör ihracat pazarında yaklaşık 5 yıldır pazar payında 1 numaradır.Hightop, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Güneydoğu Asya ve dünyanın diğer bölgelerinde faaliyet göstermektedir.Şimdiye kadar, Hightop marka ürün 177'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. Aynı zamanda, Hightop'un dünyada 2'si Amerika Birleşik Devletleri'nde, 1'i Almanya'da, 1'i Birleşik Krallık'ta, 2'si olmak üzere 10 denizaşırı depo dağıtım üssü bulunmaktadır. İspanya'da 2, Polonya'da 2, Rusya'da 1 ve Suudi Arabistan'da 1.

 

Çin Shandong Hightop Group şirket Profili 1

 

Kalite, Hightop Group'un yaşamıdır.Teknolojik yenilik, Hightop'un canlılığıdır, mükemmellik ise Hightop'un zanaatkar ruhuna bağlıdır.Şimdiye kadar, Hightop grubu 28 ulusal patent, 21 ticari marka ve 3 telif hakkı elde etti. Hightop, uluslararası farklı pazar talebini karşılamak için ISO 9001 uluslararası kalite sistem sertifikasına, Avrupa Birliği CE sertifikasına, SGS sertifikasına, Almanya TUV ve France BV'ye sahiptir.

 

Çin Shandong Hightop Group şirket Profili 2Çin Shandong Hightop Group şirket Profili 3

 

Bilim ve teknolojinin her zaman dünyayı değiştirdiğine inanıyoruz.Gelecekte, Shandong Hightop Group, uluslararası birinci sınıf bir ekskavatör markası ve birinci sınıf bir işletme oluşturmak, topluma katkı sağlamak, müşterilere değer yaratmak ve çalışanları mutlu etmek için çaba gösterecektir.

 

Çin Shandong Hightop Group şirket Profili 4

Hizmet

1 yıl garanti
Çevrimiçi rehberlik
Onarım videoları sağlayın
Tam Hizmetler
Makine hizmetlerinin yerinde kurulumu ve devreye alınmasını sağlamak

Tarih

10 yılı aşkın ekskavatör üretim deneyimi, CE ve EPA uluslararası sertifikası

Bizim takım

Shandong Hightop Machinery Group Co., Ltd., bilimsel araştırma, üretim ve hizmeti entegre eden büyük ölçekli bir mühendislik inşaat makine ve ekipmanı üretim grubudur.Merkezi, Shandong Eyaleti, Jining Şehrinde yer almakta olup, yaklaşık 133.000 metrekarelik bir alanı ve toplam 300'den fazla çalışanı kapsamaktadır. Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma idari bölgesi hükümeti tarafından önemli bir proje girişimi.

Çin Shandong Hightop Group şirket Profili 0

Çin Shandong Hightop Group şirket Profili 1

 

Çin Shandong Hightop Group şirket Profili 2

 

 

Contact Us at Any Time

86-181-6205-2962
Huoju Endüstri Parkı, Ulusal Yüksek Teknoloji Bölgesi, Jining, Shandong Eyaleti, Çin.
Send your inquiry directly to us