Mesaj gönder
Shandong Hightop Group
E-posta info@hightoptools.com Tel: 86-181-6205-2962
Home
Home
>
Haberler
>
hakkında şirket haberleri Çiftlik kazıcılarının buharı bitmesine ne neden olur?
Etkinlikler
MESAJ BIRAKIN

Çiftlik kazıcılarının buharı bitmesine ne neden olur?

2023-09-07

hakkında en son şirket haberleri Çiftlik kazıcılarının buharı bitmesine ne neden olur?

Çiftlik kazı makinesi yürüyüşü güçsüz yürüyüş sürecinde en yaygın hatadır, bazen tek taraflı bir hatadır bazen yürüyüşün her iki tarafı da hatalıdır,Bu hataya yol açan genellikle aşağıdaki nedenlerden kaynaklanır::

1Merkezi döner eklem iç sızıntı, yağ sızıntı.

Tarımsal ekskavatörün merkezi döner eklem, şasinin önemli merkezini bağlayan üst gövde hidrolik devresidir.Merkezi döner eklemin mühürleme etkisi zayıf olduğunda iç sızıntı veya yağ sızıntı fenomeni ortaya çıkacaktır., hidrolik motorun hidrolik yağı tamamen hidrolik motora ulaşamıyor, hidrolik yağın bir kısmı diğer devrelerden tankına geri dönüyor,Hidrolik devrede basınç kaybına yol açanBu yüzden hidrolik motorlar güçlü değil.

2Yürüyüş motoru iç sızıntı, arıza.

Yürüme sistemi yürüme dengesi valfi, yürüme güvenlik valfi, yürüme hızı anahtarı valfi, yürüme hızı anahtarı silindir, yürüme fren silindir, gaz valfi ve yürüme motor kompozisyonu,Bir valf grubu iç sızıntı üretmek yürüyüş sistemi hidrolik devre basınç kaybına neden olur, yürüyüş gücü olmadan sonuçlandı.

3, hidrolik pompa basıncı yetersiz, pompa kontrol devre arızası.

Hidrolik pompa basıncı da güç olmadan yürümek için önemli bir nedendir. Hidrolik pompa basıncına yol açan, esas olarak pompa sızıntısı, pompa kontrol sistemi arızası, sonuç olarak basınç kaybı.

4, ana kontrol valfinin iç sızıntısı.

Ana kontrol valfi, uzun çalışma süresi veya hidrolik yağ kirlilik içerdiğinde, rulonun aşınmasına yol açacak çok rulonlu bir valf grubudur.Yürüyüş sisteminin hidrolik devresinin kontrol spool aşınması çok büyük olduğunda, içeride bir sızıntı olur, hidrolik devrede basınç kaybı ile sonuçlanır, güç eksikliğinin yürüyüşü ile sonuçlanır.

5Pilot sisteminde ikinci basınçlı yağ basıncı yetersiz.

Pilot sistemi ikincil basınçlı yağ oranlı kontrol valfi tarafından çıkarılır, tarımsal kazık makinesi kabin yürüyüş valfi sızıntı olduğunda,Sıkıştırma pilot ikincil basınç yol açacaktır. Yağ basıncı ana kontrol valf bobini yerine itmek için yetersiz., yürüyüş sisteminin hidrolik devre akışının azaltılmasına neden olur.

Yukarıdaki noktalar, tarım ekskavatörünün güçsüz yürümesinin ana nedenleridir, bunları anlayın, gelecekte benzer arızalarla karşılaştığınızda,Yapıcı kendi başına çözülebilir..

Contact Us at Any Time

86-181-6205-2962
Huoju Endüstri Parkı, Ulusal Yüksek Teknoloji Bölgesi, Jining, Shandong Eyaleti, Çin.
Send your inquiry directly to us